logonovincool

دربـاره صـنـایـع بـرودتـی نـویـن

شرکت صنایع برودتی نوین با بیش از 25 سال فعالیت مستمر در زمینه برودت و تولید انواع کندانسور و اواپراتور های سرد خانه ای، همواره حضوری شایان در صنعت تبرید کشور داشته است.

این شرکت با شعار مشتری مداری و فعالیت مستمر و بهره گیری از پرسنل مجرب، توانسته است روز به روز به تنوع و کیفیت تولیدات خود بیافزاید و خود را به عنوان عاملی نقش آفرین در صنعت تبرید کشور مطرح سازد.

شرکت صنایع برودتی نوین دارای توانایی باال در تولید انواع اواپراتور و کندانسورهای صنعتی در مدلهای مختلف می باشد و با توجه به گواهینامه های مدیریت کیفیت 9001:2008 ISO و گواهینامه ایمنی و بهداشتISO 18001:2007 و گواهینامه مدیریت محیط زیست 14001:2004 ISO و گواهینامه مدیریت MS-HSE توانسته است گامی بلند در ارتقاء سطح کیفی محصوالت خود بردارد. این شرکت با بهره گیری از دستگاههای پیشرفته و متد روز دنیا و همچنین استفاده از بهترین مواد اولیه توانسته است محصوالتی با کیفیت عالی و متنوع مطابق با نیاز مشتریان خود فراهم آورد.

از قابلیت های این شرکت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تولید انواع اواپراتورها در سری های(NEU,NEC,NED,NET,NES)
تولید انواع کندانسورها در سری های (NCV,NCP,NCH,NCS)
تولید کویل آیس بانک در اندازه های مختلف با سایز لوله )5/8( اینچ و مطابق با نیاز مشتریان.
تولید انواع کندانسور یخچال های صنعتی با توان های hp ( 1/4 و 1/3 و 1/2 و 3/4 و1) به همراه فن و یا بدون فن بنا بر خواسته مشتری.
تولید انواع کویل های صنعتی در ابعاد مختلف با سایز لوله های (3/8 و5/8) اینچ با آرایش لوله های گوناگون بنا بر خواسته مشتری.
تولید اواپراتورهای آبی سری NEW در ابعاد و توان های گوناگون.
تولید کندانسورهای آبی سری NCW در ابعاد و توان های گوناگون.
تولید کندانسور و اواپراتور های خاص طبق ضوابط مشتری به صورت سفارشی.